Twój zakres obowiązków

  • nadzór oraz kontrola nad wystawianymi dokumentami
  • rozliczanie dokumentów wewnętrznych
  • współpraca z działem handlowym
  • współpraca z klientami
  • obsługa poczty mailowej
  • planowanie transportów na terenie całej Polski
  • umiejętność pracy w zespole

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (niekonieczne kierunkowe)
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz programu MS Office
  • chęci do ciągłego rozwoju
  • odpowiedzialność i rzetelność
  • systematyczność i konsekwencja w działaniu
  • zdolności interpersonalne i komunikacyjne
  • umiejętność organizacji pracy własnej
  • prawo jazdy kat. B.
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • stabilność zatrudnienia