logo

Keramzyt - Przyszłość budownictwa!

Jeśli marzysz o własnym wymarzonym domu i zastanawiasz się, z jakich materiałów go wybudować, to ten film to absolutne "must-see"!

Dom to znacznie więcej niż tylko architektura! Przygotuj się na fascynującą podróż po świecie budowy, w której odkryjesz, dlaczego materiał, z którego wybierzesz swój dom, ma ogromne znaczenie!

Przedstawiamy Ci firmę Czamaninek - polskiego lidera w produkcji systemów do budowy domów z keramzytu. Ale to nie wszystko! Dowiesz się, dlaczego keramzyt to materiał, który może sprawić, że Twój dom będzie nie tylko piękny, ale i komfortowy na lata.

Zalety Keramzytu w Budownictwie:

  • Doskonała Izolacja Termiczna: Keramzyt doskonale izoluje ciepło, co przekłada się na niższe koszty ogrzewania i chłodzenia domu.
  • Izolacja Akustyczna: Dzięki swojej strukturze, keramzyt chroni przed hałasem, tworząc spokojne i przyjemne wnętrza.
  • Trwałość: Budynki z keramzytu są wyjątkowo odporne na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne. A także na gryzonie.
  • Energooszczędność: Keramzytowe ściany utrzymują stabilną temperaturę wewnątrz pomieszczeń, co przekłada się na oszczędność energii zarówno latem jak i zimą.

W naszym filmie odkryjesz, że Czamaninek to o wiele więcej niż tylko materiał budowlany. To kompleksowy system budowy, który obejmuje fundamenty, ściany, stropy, nadproża i wiele innych kluczowych elementów. Budując dom w systemie Czamaninek otrzymujesz nie tylko najwyższej jakości produkty na bazie keramzytu, ale również pełne wsparcie projektowe od momentu wyceny i adaptacji projektu, po sam proces budowy. W ramach współpracy z biurem projektowym dajemy klientom możliwość uzyskania zarówno kompletnego projektu technicznego obejmującego rysunki techniczne, obliczenia wytrzymałościowe i detale konstrukcyjne, jak również projektu ofertowego na bazie szczegółowego modelu 3D, w którym każdy pustak i nadproże ma swoje miejsce i jest przeliczone oraz wbudowane w wymarzony dom zgodnie ze sztuką budowlaną.

Jeśli zastanawiasz się nad kosztami i korzyściami z budowy domu z keramzytu, to warto obejrzeć ten film! Dowiesz się, jak możemy Ci pomóc w spełnieniu marzenia o zdrowym i komfortowym domu. A profesjonalistów zapraszamy na nasze bezpłatne szkolenia!