Twój zakres obowiązków

  • poszukiwanie oraz aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • budowanie długoterminowych relacji z klientami
  • raportowanie działań sprzedażowych zgodnie z wymogami firmy
  • przedstawianie własnych propozycji strategii i działań sprzedażowych
  • negocjowanie warunków kontraktów z klientami
  • współpraca z działem zakupów
  • umiejętność przeprowadzenia szkoleń

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy w dziale sprzedaży/przedstawiciel handlowy - branża budowlana
  • umiejętność przeprowadzania szkoleń
  • umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe
  • inicjatywa i samodzielność
  • determinacja na osiąganie wyników
  • odpowiedzialność i rzetelność
  • systematyczność i konsekwencja w działaniu
  • zdolności interpersonalne i komunikacyjne
  • umiejętność organizacji pracy własnej
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego
  • samodzielność w organizowaniu pracy
  • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • wyłączność na rynku krajowym
  • narzędzia pracy: samochód, telefon, komputer
  • forma zatrudnienia – do uzgodnienia
  • bardzo dobre warunki płacowe oraz jasny i zrozumiały system premiowania